به شرکت رنگسازی خورشید ارغوان خوش آمدید.

درباره ما

شرکت رنگسازی خورشید ارغوان

گروه صنایع شیمیایی خورشید ارغوان (سهامی خاص) در سال 1373 توسط گروهی از متخصصان صنعت رنگ با هدف تولید انواع رنگهای صنعتی،ساختمانی ،دریایی و انواع تینر تاسیس گردید.
این شرکت به عنوان اولین و بزرگترین واحد تولید رنگ و پوشش های صنعتی در غرب کشور، در تولید و ارائه  انواع پوشش های صنعتی و محافظتی و با استفاده از دانش روز در امر تولید،فروش و استعمال رنگهای صنعتی  توانسته است خدمات ارزنده ای به صنعتگران و مصرف کنندگان به ویژه در غرب کشور بنماید.
شرکت خورشید ارغوان با توجه به تجربه سال ها پژوهش و فعاليت در توليد پوشش هاي حفاظتي و با اتكا به دانش و مهارت نيروهاي متخصص و كارآمد، بهره گيري از تجهيزات مدرن آزمايشگاهي، امكانات پيشرفته توليد و كنترل كيفيت صحيح محصولات خود وهمچنین قیمت مناسب محصولات، سرویس دهی سریع و دقیق توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
مدیریت شرکت خود را متعهد می داند که با بکارگیری از سیستم ISO 9001:2008 و

الف:ارتقاء دانش فنی،افزایش بهره وری و رضایت مندی نیروی انسانی
ب:شناسایی و تامین نیاز مشتریان با هدف تامین رضایت آنها
ج:ارتقاء سطح کیفیت محصولات
د:بهبود فرایندهای کاری در جهت بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و:استفاده از تکنولوژی و تجهیزات نوین تولید
گامی در جهت خدمت به صنعت و اقتصاد کشورمان بردارد.

اين شركت آماده ارايه خدمات مشاوره انتخاب سيستم، ارائه راهكار و پيشنهاد محصولات تخصصي، برگزاري دوره هاي آموزشي مورد نياز مصرف كنندگان و پيمانكاران در قالب كارگاه هاي آموزشي اجرا و بازرسي رنگ بوده و با پشتيباني تيم خدمات فني و نظارت بر اجرا تا پايان پروژه مشتريان خود را همراهي خواهد نمود.
شرکت رنگسازی خورشید ارغوان در مجامع علمی و تخصصی کشور حضور فعال داشته و با استفاده از امکانات آزمایشگاهی و تحقیقاتی خود نقش مهمی در پیشبرد و توسعه تکنولوژیک صنعت رنگ کشور ایفا می نماید. بعلاوه شرکت رنگسازی خورشید ارغوان در انجمن های علمی تخصصی و تشکل های صنعتی مختلفی حضور فعال دارد.
برخی از این انجمن ها به شرح ذیل می باشند:

انجمن تولید کنندگان رنگ و رزین ایران

انجمن تخصصی صنایع و معادن

انجمن خوردگی ایران

سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی

شرکت تامین قطعات و ماد پتروشیمی SPEC

همچنین طی سالهای فعالیت به دلیل کیفیت بالای محصولات ،خدمات مشاوره ای مناسب و هم چنین سرویس دهی و خدمات پس از فروش بسیار عالی، شرکت توانسته است جایگاه ویژه ای در صنعت غرب کشور پیدا نماید.

خدمات اجرایی

خدمات اجرایی رنگهای صنعتی

شرکت خورشید ارغوان علاوه بر تولید رنگ با در اختیار داشتن گروه های اجرایی مجرب امکان آماده سازی سطح (BLASTING) اجرای انواع رنگهای صنعتی بر اساس استاندارد شرکت ملی نفت ایران IPS و استانداردهای بین المللی نظیر  NACE ، NORSOK و SSPC  را در پروژه های بزرگ صنعتی داشته و ضمن پذیرفتن مسئولیت تامین رنگ و اجرا ، کلیه مراحل کنترل کیفیت پروژه را تا تحویل به کارفرما به عهده میگیرد .

 

با توجه به اینکه گروه های اجرایی این شرکت بطور مستمر تحت آموزش های اجرایی و چگونگی رفع مشکلات ناشی از اجرای رنگ ، توسط واحد آموزش این شرکت میباشند و از طرف دیگر  تحت نظارت بازرسین مقیم این شرکت در محل پروژه قرار دارند این مهم سبب میگردد که میزان مصرف رنگ و ضایعات هنگام اجرا کاهش محسوسی یافته ، ضمن اینکه سرعت پیشرفت کار بطور قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.